Registrovať

krvava stolica alias crevne problemy

Téma venovaná prvej pomoci pre teba !!!
Užívateľ

krvava stolica alias crevne problemy

Poslaťod daredevill1 » 05 Dec 2008 14:25

Nemusis sa znepokojovat neviem kto hore spominal infarkt je blbost.Nasi milacikovia len trpia nedostatkom vitaminu C a E.Daj svojmu pit mliecko ukludni sa mu zaludok a skus mu nedavat suche granule resp ich niako obmekci.Ma spomaleny traviaci system bud sa prepchal alebo je to tzy lenivy typ ktory lubi vela oddychovat :) Ak by sa mu stav nezlepsoval ale kedze to az za niaky tyzden mozes zbadat vtedy navsttiv zverolekara ale po mojej rade ani nemusis :) skus mu dat kuracie masko alebo ak mackam tak ryby a skuste na ne nastruhat mrkvu alebo kapustu alebo pomarancovu stavu ich travenie sa zregeneruje , crievka sa precistia a funguju dalej su stastne vela ludi mi podakovalo osobne aj cez internet viete problem dnesnej doby je ze vsetko je uz sukromne ludia chcu vytazit so vsetkeho peniaze a preto dobre rady a informacie su na nezaplatenie kdezto ja davam rady a skusenosti zadarmo pretoze som jeden s vas a rad pomaham je to dobry najlepsi pocit ked sa mi niekto podakuje a preto som hrdy nato ze sa takymto veciam vo volnom case venujem.Kto by chcel viacej info moze ma najs na www.azet.sk nick daredevill1

Užívateľ

odpoved na krvavu stolicu

Poslaťod daredevill1 » 05 Dec 2008 14:28

Prepacte ale aj u ludi to plati toto som chcel poslat na jedno forum pre chovatelov ale kedze maju blbu registraciu tak to dam sem kto bude mat cas a chut nech skopiruje moje vedomosti a poznatky a nech ich hodi tam inak toto iste plati aj u ludi s vynimkou ze ludom nepodavame granule ale varene zemiaky a ryzu , ryby su ok a pitie pomarancoveho dzusu skratka vitaminy C a E v troska vacsich dennych mnozstvach dakujem nekritizujte ma mam pravdu :) uz som prispel aj do ineho blogu pod nickom daredevill1 tam si to mozte dopodrobna precitat :))

Späť na Zdravotná poradňa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia